Eixides de matí

ORDRE PARTICIPANTS COLOR RAMS H. FORMACIÓN H. INICI LUGAR CONCENTRACION
P1 MOTORISTES 10h. 10,30 h. PLAZA Mª AGUSTINA
P2 COLLA DOLCAINERS XALOC MUSICOS 10 h. 10,30 h. PLAZA Mª AGUSTINA
P3 CASTELLONERS (VESTIDORS) 10 h. 10,32 h. PLAZA Mª AGUSTINA
P4 PARTICULARS BLANC 10h. 10,33 h. PLAZA Mª AGUSTINA
COL.LEGIS 10,00 h. 10,45 h.
C1 Ampa CEIP Gregal BLANC C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C2 Ampa CEIP Sanchis Yago BLANC C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C3 Ampa CEIP Manel Garcia Grau BLANC C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C4 Ampa CEIP Gaeta Huguet BLANC C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C5 Colegio Mater Dei BLANC C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C6 Colegio San Cristobal BLANC C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C7 Ampa CEIP Isidoro Andres Villarroya BLANC C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C8 Colegio Ntra Señora Consolación ROSA C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C9 Ampa CEIP Antonio Armelles i Domenech ROSA C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C10 Ampa CEIP Blasco Ibañez BLANC C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C11 Ampa CEIP Isabel Ferrer BLANC C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C12 Colegio Herrero BLANC C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C13 Apa Colegio Madre Vedruna Sagrado Corazón BLANC C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C14 Ceip Mestre Vicent Artola GROC C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C15 CEIP Carles Salvador GROC C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C16 Ampa CEIP Fadrell BLANC C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C17 Ampa CEIP Lluis Revest GROC C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C18 Ampa CEIP Tombatossals ROIG C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C19 Ampa CEIP Estepar ROIG C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C20 Ampa CEIP  Exercit ROIG C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C21 CEIP Benadressa BLANC C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C22 AMPA Bernat Artola BLANC C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C23 Fundacion Universitaria CEU  Cardenal Herrera BLANC C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
C24 Escuelas Pías BLANC C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
 c25  Lledó International School  BLANC  C/RAFALAFENA-PZA MURALLA
GRUPS PERIFERICS 10,45h 11,31h
GP1 Associació de Veins “Els Mestrets” BLANC C/ MADRID
GP2 Asociación de vecinos “San Agustín y San Marcos” BLANC C/ MADRID
GP3 Asociación de vecinos San Bernardo BLANC C/ MADRID
GP4 Asociacion de vecinos grupo Lourdes BLANC C/ MADRID
GP5 Asociación de Vecinos “Pau Gumbau” BLANC C/ MADRID
GP6 Parroquia San jose obrero BLANC C/ MADRID
ESCOLES DE DANSA 11,05 h. 11,45 h.
ED1 La Nova Escola BLANC C/ MADRID
ED2 Escola de Dansa Castelló BLANC C/ MADRID
ED3 Grup de Danses El Forcat BLANC C/ MADRID
ED4 Assoc. D’Estudis Tradicionals “Grup Castelló” BLANC C/ MADRID
ED5 Taller de Danza de Lola Ramos BLANC C/ MADRID
 ED 6

 

 

 Grup de Danses “Illes Columbretes”

 

BLANC C/MADRID
COLLES 11,10 h. 11, 50 h.
CLL1 A CASA NO ROIG C/ ALCALDE TARREGA
CLL2 Arros Caldós ROIG C/ ALCALDE TARREGA
CLL3 Bascollà ROIG C/ ALCALDE TARREGA
CLL4 Boquerón ROIG C/ ALCALDE TARREGA
CLL5 Bufa la gamba ROIG C/ ALCALDE TARREGA
CLL6 Bufanuvols ROIG C/ ALCALDE TARREGA
CLL7 Butxaca Buida ROSA C/ ALCALDE TARREGA
CLL8 Cabasset desde 1994 ROSA C/ ALCALDE TARREGA
CLL9 Cebollí ROSA C/ ALCALDE TARREGA
CLL10 Coll@nuts BLANC C/ ALCALDE TARREGA
CLL11 El Garito ROSA C/ ALCALDE TARREGA
CLL12 El Magre GROC C/ ALCALDE TARREGA
CLL13 El Pardal GROC C/ ALCALDE TARREGA
CLL14 Els Accelerats GROC C/ ALCALDE TARREGA
CLL15 Els Fartonets BLANC C/ ALCALDE TARREGA
CLL16 Els Maneguetes BLANC C/ ALCALDE TARREGA
CLL17 Fe-te¨l i mone BLANC C/ ALCALDE TARREGA
CLL18 La Ganisa BLANC C/ ALCALDE TARREGA
CLL19 La Panderoleta BLANC C/ ALCALDE TARREGA
CLL20 La patrulla BLANC C/ ALCALDE TARREGA
CLL21 Llisa Farguera BLANC C/ ALCALDE TARREGA
CLL22 Pixaví ROIG C/ ALCALDE TARREGA
CLL23 Pepsi Colla ROIG C/ ALCALDE TARREGA
CLL24 Rotllo, Canya… i lo que fa ROIG C/ ALCALDE TARREGA
CLL25 Sant Rock and Roll ROIG C/ ALCALDE TARREGA
CLL26 Sargantana ROIG C/ ALCALDE TARREGA
CLL27 Tot a Ultima Hora ROIG C/ ALCALDE TARREGA
CLL28 Tro de Bac ROIG C/ ALCALDE TARREGA
CLL29 Xorrocoxoc BLANC C/ ALCALDE TARREGA
CLL30 Xupla Xarcos BLANC C/ ALCALDE TARREGA
CLL31 Cagarros BLANC C/ ALCALDE TARREGA
CLL32 Colla Xaloc BLANC C/ ALCALDE TARREGA
CLL33 L¨olla BLANC C/ ALCALDE TARREGA
CLL34 Uni-K BLANC C/ ALCALDE TARREGA
CLL35 El Farolet BLANC C/ ALCALDE TARREGA
CASES REGIONALS 12h 12,3h
CR1 Asociaciacio Casa Regional Melilla BLANC C/ RAFALAFENA
CR2 Associació Romanesa Europa Cultural BLANC C/ RAFALAFENA
CR3 Asociacion casa Region de Murcia BLANC C/ RAFALAFENA
CR4 Centro Galego de Castellón ‘O Aturuxo’ BLANC C/ RAFALAFENA
CR5 Centro Cultural Andaluz de Castellón BLANC C/ RAFALAFENA
 CR6  Centro Aragonés de Castellón  BLANC  C/ RAFALAFENA
 

 

DIVERSOS 12,00 h. 12,4h
D1 Asociación Coral Juan Ramón Herrero GROC C/ RAFALAFENA
D2 Coral Vicent Ripollés BLANC C/ RAFALAFENA
D3 Associació de Barreros Mare de Deu Del Lledo BLANC C/ RAFALAFENA
D4  

Pal.liers i Coral Veus del Lledó

 

 

BLANC  C/RAFALAFENA
JUNTA DE FESTES

Eixides de vesprada

P1 MOTORISTAS 15,45 h. 16,00 h. C/ ARCIPRESTE ESQUINA MAYOR
P2 COLLA DOLCAINERS I TABALETERS DE CASTELLÓ PL MAYOR ESQUINA ARCIPRESTE
P3 COLLA DOLCAINERS I TABALETERS ROIG 15,45 h. 16,00 h. PL MAYOR ESQUINA ARCIPRESTE
CONFRARIES
CC1 Cofradía de la Purísima Sangre BLANC 15,45 h. 16,05 h. PL MAYOR ESQUINA MERCADO
CC2 Cofradía de Santa María Magdalena de Castellón BLANC PL MAYOR ESQUINA MERCADO
CC3 Parroquia San Jose Obrero BLANC PL MAYOR ESQUINA MERCADO
CC4 Cofradía Cristo Medinacelli BLANC PL MAYOR ESQUINA MERCADO
FESTES DEL CARRER 15,45 h. 16,10 h.
FC1 Asociacion cultural Francisco y Clara de Asis ROSA PL MAYOR ZONA FADRI
FC2 Festes de Carrer de Castelló ROIG PL MAYOR ZONA FADRI
ENS VINCULATS 16,00 h. 16,20 h.
EV1 Colla Bacalao ROIG PL MAYOR  ZONA FUENTE
EV2 Colla Rei Barbut ROIG PL MAYOR  ZONA FUENTE
EV3 Cavallers Templers de Castelló ROIG PL MAYOR  ZONA FUENTE
EV4 La Host del Castell Vell ROIG PL MAYOR  ZONA FUENTE
EV5 Germandat del Cavallers de la Conquesta ROSA PL MAYOR  ZONA FUENTE
GAIATES 16,00 h. 16,30 h.
G1 Brancal de la Ciutat BLANC PL MAYOR FRENTE AYTO
G2 Fadrell ROIG PL MAYOR FRENTE AYTO
G3 Porta del Sol ROIG PL MAYOR FRENTE AYTO
G4 L’Armelar BLANC PL MAYOR FRENTE AYTO
G5 Hort dels Corders BLANC PL MAYOR FRENTE AYTO
G6 Farola – Ravalet BLANC PL MAYOR FRENTE AYTO
G7 Cor de la Ciutat ROSA PL MAYOR FRENTE AYTO
G8 Portal de l’om ROIG PL MAYOR FRENTE AYTO
G9 L’Espartera ROIG PL MAYOR FRENTE AYTO
G10 El Toll ROIG PL MAYOR FRENTE AYTO
G11 Forn del Pla GROC PL MAYOR FRENTE AYTO
G12 Grao ROSA PL MAYOR FRENTE AYTO
G13 Sensal ROSA PL MAYOR FRENTE AYTO
G14 Castalia ROSA PL MAYOR FRENTE AYTO
G15 Sequiol BLANC PL MAYOR FRENTE AYTO
G16 Rafalafena BLANC PL MAYOR FRENTE AYTO
G17 Tir de Colom BLANC PL MAYOR FRENTE AYTO
G18 Cremor BLANC PL MAYOR FRENTE AYTO
G19 La Cultural BLANC PL MAYOR FRENTE AYTO
REINES PROVINCIA BLANC 16,30 h. 17,15 h. Pl PESCADERIA
REINES INFANTILS BLANC 17,17 h. Pl PESCADERIA
REINAS GROC 17,20 h. Pl PESCADERIA
CORTS 2016 BLANC 17,30 h. Pl PESCADERIA
DELEGACIONS
BORRIANA BLANC 17h 17,35h
ALACANT BLANC 17,40h
VALÈNCIA BLANC 17,40 h.
REINA I DAMES INFANTILS 2017 BLANC 17,10h 17,45 h.
REINA I DAMES 2017 BLANC 17,50 h.
Junta de Festes BLANC 17,50 h.
Banda Municipal 17,55 h.